MOSTEČTÍ LVI VS. TJ HC Řisuty
4. KOLO // 17:30 22.9., ZS Most

Třetí prohra v řadě z Klatov nás sesunula z předních pozic

V sobotním zápase v Klatovech jsme chtěli po dvou prohrách opět bodovat, abychom si udrželi kontakt s čelem tabulky. Bohužel, tento záměr se nezdařil. Už po první třetině jsme prohrávali 2:0 po slepených gólech z 11. minuty. Nedá se však řict, že by nás soupeř přehrával, herní projev obou týmů byl více než vyrovnaný.
Do druhé třetiny jsme vstoupili aktivněji se snahou zkorigovat nepříznivý stav, což se nám i podařilo,když ve 26. minutě kapitán Kos sižil na 2:1. Tento stav vydržel až do konce druhé třetiny.
Třetí třetina měla opět vyrovnaný průběh, avšak soupeř šel do vedení až na 4:1 a to díky využitým dvěma po sobě jdoucím přesilovkám. V závěru utkání jsme ve finiši stačili snížit na 4:3 ale v konečném součtu jsme na body z Klatov nakonec nedosáhli.
Dá se konstatovat, že využité přesilové hry domácích rozhodly celý zápas. Třetí prohra v řadě nás tak sesunula až na průběžné 5. místo v tabulce.
HC Klatovy – TJ HC Řisuty 4:3 (2:0, 0:1, 2:2)
Naše branky vstřelili: Kos, Brém a Hegenbart.

6.08. Přípravné utkání - Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 18:00
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 19:00
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 19:00
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 17:00
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 19:00
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 18:00

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák