TJ HC Řisuty VS. HC Děčín
41. KOLO // 17:00 23.2., ZS Slaný

Souboj o průběžné první místo jsme neustáli

Souboj o průběžné první místo jsme neustáli

Ve čtvrtečním kole jsme přivítali silné Vrchlabí a hráči nastoupili do utkání s povědomím značného respektu, což bylo znát hned na úvod utkání. Soupeř začal zostra a z několika uvodních šancí vstřelil vedoucí branku. Naše mužstvo se ale postupně dostávalo do hry a před závěrem první třetiny jsme dokázali vyrovnat. Soupeř to ale nevzdal a ještě před odchodem do kabin dokázal vstřelit druhou branku. Do druhé třetiny jsme vstoupili s větším úsilím a nasazením, avšak byl to soupeř,kdo vstřelil třetí branku a rázem to bylo 1:3. V tu chvíli se zdálo, že při síle soupeře je o výsledku dost možná rozhodnuto. Naši hráči to však nevzdali a velkou bojovností ještě do konce třetiny dokázali vyrovnat. Hrál se líbivý hokej s rychlým přeléváním hry z jedné strany na druhou.
Do třetí třetiny jsme nastoupili nabuzeni možností zápas dotáhnout do uspokojivého konce a tak se bylo opět na co dívat. Vyvrcholením našeho úsilí byla vedoucí branka v polovině třetí třetiny na 4:3. Od té doby jsme se ale začali strachovat o výsledek a kvalitní soupeř toho dokázal využít. Hráči Vrchlabí nejen že v poslední pětiminutovce dokázali vyrovnat, ale bohužel i vstřelit rozhodující vítěznou branku.
TJ HC Řisuty – HC Vrchlabí 4:5 (1:2, 2:1, 1:2)

19.11. v 07:09 |

Aktuality

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

28.01. Přátelské utkání - HC Řisuty - Česká univerzitní reprezentace 1:7.

25.01. Přátelské utkání - Řisuty se v pondělí, 28. 1., na zimním stadionu ve Slaném utkají s akademickou reprezentací ČR. Utkání začne v 19:00.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák