HC Letci Letňany VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 17:00 24.11., Ice Arena Letňany

Souboj o průběžné první místo jsme neustáli

Souboj o průběžné první místo jsme neustáli

Ve čtvrtečním kole jsme přivítali silné Vrchlabí a hráči nastoupili do utkání s povědomím značného respektu, což bylo znát hned na úvod utkání. Soupeř začal zostra a z několika uvodních šancí vstřelil vedoucí branku. Naše mužstvo se ale postupně dostávalo do hry a před závěrem první třetiny jsme dokázali vyrovnat. Soupeř to ale nevzdal a ještě před odchodem do kabin dokázal vstřelit druhou branku. Do druhé třetiny jsme vstoupili s větším úsilím a nasazením, avšak byl to soupeř,kdo vstřelil třetí branku a rázem to bylo 1:3. V tu chvíli se zdálo, že při síle soupeře je o výsledku dost možná rozhodnuto. Naši hráči to však nevzdali a velkou bojovností ještě do konce třetiny dokázali vyrovnat. Hrál se líbivý hokej s rychlým přeléváním hry z jedné strany na druhou.
Do třetí třetiny jsme nastoupili nabuzeni možností zápas dotáhnout do uspokojivého konce a tak se bylo opět na co dívat. Vyvrcholením našeho úsilí byla vedoucí branka v polovině třetí třetiny na 4:3. Od té doby jsme se ale začali strachovat o výsledek a kvalitní soupeř toho dokázal využít. Hráči Vrchlabí nejen že v poslední pětiminutovce dokázali vyrovnat, ale bohužel i vstřelit rozhodující vítěznou branku.
TJ HC Řisuty – HC Vrchlabí 4:5 (1:2, 2:1, 1:2)

19.11. v 07:09 |

Aktuality

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák