HC Letci Letňany VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 17:00 24.11., Ice Arena Letňany

Na Děčín letos neumíme

Na Děčín letos neumíme

I v odvetě jsme hokejistům Děčína podlehli. V předehrávaném utkání 14. kola jsme zajížděli v pátek do Děčína se snahou odčinit domácí porážku, která nastartovala naší šňůru neúspěšných domácích zápasů. Utkání jsme začali hned v první minutě hrubou chybou ve vlastním obraném pásmu a tak jsme již ve 20té vteřině prohrávali 1:0. Tato situace náš tým natolik rozhodila, že neuplynuly ani čtyři minuty 1. třetiny a už jsme prohrávali 2:0. Po tomto šoku jsme postupně vyrovnali hru a v 15té minutě se nám podařilo snížit na 2:1. Za tohoto stavu se šlo do kabin.
Druhá třetina přinesla v podstatě vyrovnanou hru, naši hráči měli na holích i vyrování, avšak přišlo vyloučení na naší straně a Děčín při této přesilové hře zvýšil na 3:1. Tento okamžik se ukázal jako zlomový pro další vývoj zbytku utkání.
Ve třetí třetině jsme se snažili zkorigovat výsledek a zabojovat o vyrovnání, avšak několik slibných šancí jsme nedokázali proměnit. V závěru utkání trenéři sáhli na hru bez brankáře, avšak místo vstřelení kontaktní branky jsme obdrželi gól do prázdné klece. Utkání tak skončilo naší prohrou 4:1.
HC Děčín – TJ HC Řisuty 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
Branku našeho mužstva vstřelil Náprstek.

15.11. v 18:57 | Autor článku

Aktuality

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák