TJ HC Řisuty VS. HC Děčín
41. KOLO // 17:00 23.2., ZS Slaný

Na Děčín letos neumíme

Na Děčín letos neumíme

I v odvetě jsme hokejistům Děčína podlehli. V předehrávaném utkání 14. kola jsme zajížděli v pátek do Děčína se snahou odčinit domácí porážku, která nastartovala naší šňůru neúspěšných domácích zápasů. Utkání jsme začali hned v první minutě hrubou chybou ve vlastním obraném pásmu a tak jsme již ve 20té vteřině prohrávali 1:0. Tato situace náš tým natolik rozhodila, že neuplynuly ani čtyři minuty 1. třetiny a už jsme prohrávali 2:0. Po tomto šoku jsme postupně vyrovnali hru a v 15té minutě se nám podařilo snížit na 2:1. Za tohoto stavu se šlo do kabin.
Druhá třetina přinesla v podstatě vyrovnanou hru, naši hráči měli na holích i vyrování, avšak přišlo vyloučení na naší straně a Děčín při této přesilové hře zvýšil na 3:1. Tento okamžik se ukázal jako zlomový pro další vývoj zbytku utkání.
Ve třetí třetině jsme se snažili zkorigovat výsledek a zabojovat o vyrovnání, avšak několik slibných šancí jsme nedokázali proměnit. V závěru utkání trenéři sáhli na hru bez brankáře, avšak místo vstřelení kontaktní branky jsme obdrželi gól do prázdné klece. Utkání tak skončilo naší prohrou 4:1.
HC Děčín – TJ HC Řisuty 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
Branku našeho mužstva vstřelil Náprstek.

15.11. v 18:57 | Autor článku

Aktuality

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

28.01. Přátelské utkání - HC Řisuty - Česká univerzitní reprezentace 1:7.

25.01. Přátelské utkání - Řisuty se v pondělí, 28. 1., na zimním stadionu ve Slaném utkají s akademickou reprezentací ČR. Utkání začne v 19:00.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák