HC Letci Letňany VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 17:00 24.11., Ice Arena Letňany

Sokolov jsme dokázali porazit i napodruhé

Sokolov jsme dokázali porazit i napodruhé

S absencí 5-ti hráčů základní sestavy jmse nastoupili ve středečním utkání proti Sokolovu. K již zraněným Sedláčkovi, Bundovi, Sladkému a Borovanskému se přidal i další obránce Kolářík, takže jsme disponovali pouze pěti obránci pro zápas. Naštěstí pomohlo Kladno, které po dohodě trenérů Procházky a Patery uvolnilo beka Matulu a i útočníka Havlůje.
První třetina byla z naší strany u domácích zápasů tradičně nervózní a po úvodním rychlém gólu Krpaty na 1:0 přišlo vyrovnání na 1:1.Do kabin jsme však přeci jen odcházeli za stavu 2:1 pro naše barvy, když druhou branku přidal Vyskočil.
Tentýž hráč nás dostal ve druhé třetině do dvoubrankového vedení na 3:1. Hosté ale kontrovali a snížili na 3:2 a tak druhá třetina skončila smírně.
Ve třetí třetině jsme si vytvořili postupně tlak, který vyústil ve střelení dvou branek a tak jsme nakonec zvítězili konečným skóre 5:2.
Jelikož Vrchlalbí prohrálo svůj zápas v Jablonci, posunuli jsme se na průběžné druhé místo v tabulce.

TJ HC Řisuty – Baník Sokolov 5:2 (2:1, 1:1, 2:0)
Naše branky vstřelili: 2× Vyskočil, Krpata, Bílek, Kalla.

10.11. v 17:29 |

Aktuality

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák