TJ HC Řisuty VS. HC Děčín

Sokolov jsme dokázali porazit i napodruhé

S absencí 5-ti hráčů základní sestavy jmse nastoupili ve středečním utkání proti Sokolovu. K již zraněným Sedláčkovi, Bundovi, Sladkému a Borovanskému se přidal i další obránce Kolářík, takže jsme disponovali pouze pěti obránci pro zápas. Naštěstí pomohlo Kladno, které po dohodě trenérů Procházky a Patery uvolnilo beka Matulu a i útočníka Havlůje.
První třetina byla z naší strany u domácích zápasů tradičně nervózní a po úvodním rychlém gólu Krpaty na 1:0 přišlo vyrovnání na 1:1.Do kabin jsme však přeci jen odcházeli za stavu 2:1 pro naše barvy, když druhou branku přidal Vyskočil.
Tentýž hráč nás dostal ve druhé třetině do dvoubrankového vedení na 3:1. Hosté ale kontrovali a snížili na 3:2 a tak druhá třetina skončila smírně.
Ve třetí třetině jsme si vytvořili postupně tlak, který vyústil ve střelení dvou branek a tak jsme nakonec zvítězili konečným skóre 5:2.
Jelikož Vrchlalbí prohrálo svůj zápas v Jablonci, posunuli jsme se na průběžné druhé místo v tabulce.

TJ HC Řisuty – Baník Sokolov 5:2 (2:1, 1:1, 2:0)
Naše branky vstřelili: 2× Vyskočil, Krpata, Bílek, Kalla.

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

28.01. Přátelské utkání - HC Řisuty - Česká univerzitní reprezentace 1:7.

25.01. Přátelské utkání - Řisuty se v pondělí, 28. 1., na zimním stadionu ve Slaném utkají s akademickou reprezentací ČR. Utkání začne v 19:00.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák