TJ HC Řisuty VS. HC Draci Bílina

Vysoká výhra v Klášterci

Po sérii domácích zápasů jsme v sobotu zajížděli na led Klášterce nad Ohří. Už poslední třetina předchozího domácího utkání s Bílinou naznačovala, že bychom se mohli opět vrátit k naší původní hře, kterou jsme produkovali na začátku soutěže.
V brance dostal opět příležitost Chabr ale v poli chyběli hned čtyři hráči základní sestavy: útočnící Sladký a Borovanský a obránci Bunda a Sedláček. Přesto jsme začali utkání svižně a i když domácí rychle odpověděli na naši úvodní branku, do konce první třetiny jsme vsítili další tři a tak jsme do šaten odcházeli za luxusního stavu 4:1 v náš prospěch. V dalším průběhu zápasu jsme si v podstatě hlídali bezpečný odstup od soupeře. Druhou třetinu jsme vyhráli 2:1 a tak se šlo d kabin za stavu 6:2 pro naše borce. Ve třetí třetině se podařilo domácím zkorigovat průběžný stav utkání až na 4:7, nicměně to bylo od domácích vše. V závěru utkání jsme ještě vstřelili další dvě branky a přivezli jsme domů důležité tři body za celkový výsledek 4:9. Bruslení, dobrý pohyb a snaha o rychlou kombinační hru slavili v našem podání úspěch a zdá se, že se pomalu vracíme do herní pohody.

HC Klášterec – TJ HC Řisuty 4:9 (1:4, 1:2, 2:3)
Branky: 2× Kos,Janeček,Krpata, Náprstek, Bílek,Kalla,Ku­lich, Brém.

Sestava:
Chabr (Škubal)
Kolařík, Bílek, Babický Kulich, Hierman, Keller
Slavíček, Kos, Hegenbart, Krpata, Brém, Záleský, Fortelka, Janeček, Náprstek,Vysko­čil, Kalla.

7.11. v 18:25 | Autor

6.08. Přípravné utkání - Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 18:00
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 19:00
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 19:00
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 17:00
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 19:00
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 18:00

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák