TJ HC Řisuty VS. HC Děčín

Vysoká výhra v Klášterci

Po sérii domácích zápasů jsme v sobotu zajížděli na led Klášterce nad Ohří. Už poslední třetina předchozího domácího utkání s Bílinou naznačovala, že bychom se mohli opět vrátit k naší původní hře, kterou jsme produkovali na začátku soutěže.
V brance dostal opět příležitost Chabr ale v poli chyběli hned čtyři hráči základní sestavy: útočnící Sladký a Borovanský a obránci Bunda a Sedláček. Přesto jsme začali utkání svižně a i když domácí rychle odpověděli na naši úvodní branku, do konce první třetiny jsme vsítili další tři a tak jsme do šaten odcházeli za luxusního stavu 4:1 v náš prospěch. V dalším průběhu zápasu jsme si v podstatě hlídali bezpečný odstup od soupeře. Druhou třetinu jsme vyhráli 2:1 a tak se šlo d kabin za stavu 6:2 pro naše borce. Ve třetí třetině se podařilo domácím zkorigovat průběžný stav utkání až na 4:7, nicměně to bylo od domácích vše. V závěru utkání jsme ještě vstřelili další dvě branky a přivezli jsme domů důležité tři body za celkový výsledek 4:9. Bruslení, dobrý pohyb a snaha o rychlou kombinační hru slavili v našem podání úspěch a zdá se, že se pomalu vracíme do herní pohody.

HC Klášterec – TJ HC Řisuty 4:9 (1:4, 1:2, 2:3)
Branky: 2× Kos,Janeček,Krpata, Náprstek, Bílek,Kalla,Ku­lich, Brém.

Sestava:
Chabr (Škubal)
Kolařík, Bílek, Babický Kulich, Hierman, Keller
Slavíček, Kos, Hegenbart, Krpata, Brém, Záleský, Fortelka, Janeček, Náprstek,Vysko­čil, Kalla.

7.11. v 18:25 | Autor

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

28.01. Přátelské utkání - HC Řisuty - Česká univerzitní reprezentace 1:7.

25.01. Přátelské utkání - Řisuty se v pondělí, 28. 1., na zimním stadionu ve Slaném utkají s akademickou reprezentací ČR. Utkání začne v 19:00.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák