HC Letci Letňany VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 17:00 24.11., Ice Arena Letňany

Konečně výhra doma

V sérii domácích utkání jsme v sobotu 29. 10. přivítali draky z Bíliny. Začátek utkání se odehrával podle stejného scénáře,jako všechny předchozí domácí utkání – nervozita v hlavách, nervozita na hokejkách, nepřesná kombinace a špatné bruslení. Nebylo tedy divu, že jsme po první třetině prohrávali 0:2.Vypadalo to obrazně řečeno „na ručník“. Druhá třetina nezačala o mnoho lépe, i když bylo znát, že v kabině mezi 1. a 2. třetinou bylo rušno. Postupem času se začala naše hra lepšit, lépe a více jsme bruslili a stále častěji jsme hráli v soupeřově obranné třetině. Výsledkkem naší zlepšené hry bylo snížení na 1:2, a i když nám soupeř v zápětí znovu utekl na rozdíl dvou branek, bylo vidět, že hráči chtějí zápas zlomit a otočit. Do kabin se sisce šlo za stavu 2:3 v náš neprospěch, z kabiny bylo cítit , že mužstvo udělá maximum pro otočení zápasu. Do třetí třetiny jsme nastoupili jako vyměnění – byli to ti naši staří dobří buldoci tak, jak je známe ze začátku sezóny. Najednou hráči oplývali bojovností, dobrým bruslením a pohlednou kombinační hrou a odměna přišla – po Sedláčkově vyrovnání vstřelil Hegenbart nedlouho před koncem vítěznou branku. Hosté sice zle dotírali, ale na našem perně vybojovaném vítězství už nic nezmněnila ani hra bílinských bez brankáře.
Zasloužené a vydřené vítězství a třibody do tabulky!

TJ HC Řisuty – HC Draci Bílina 4:3 (0:2,2:1,2:0)
Branky domácích: 2× Hegenbart, Fortelka, Sedláček

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák