TJ HC Řisuty VS. HC Děčín
41. KOLO // 17:00 23.2., ZS Slaný

Třetí prohra v řadě

Třetí prohra v řadě

Náš tým se po výborném vstupu do soutěže herně trápí. V dalším domácím utkání, tentokráte s HC Trutnov, jsme opět prohráli a to potřetí v řadě. Ve středečním utkání jsme „předvedli“ asi nejhorší výkon od počátku letošního ročníku. Vázla souhra, chybělo to správné nasazení, zaostávali jsme v bruslení a bohužel prohrávali jsme i většinu osobních soubojů. Hráči jako by si nevěřili a kupili jednu chybu za druhou. Obranná hra byla velmi chatrná a ani brankář v poslední době nepodává nikterak oslnivé výkony.
Poté, co jsme na začátku prohrávali 0:1, jsme dokázali vývoj skóre otočit na 3:1 v náš prospěch, abychom slibní náskok posléze ztratili. Přesto jsme v další části utkání vedli 4:3 a 5:4, nicméně po celou dobu byla viditelná aktivita na holích soupeřů, kteří ve třetí třetině dokázali nejen srovnat na 5:5, ale skóre obrátit ve svůj prospěch na 5:6. Naše následná power-play pak už byla jen labutí písní, když jsme téměř se sirénou dostali sedmý gól do prázdné branky.
TJ HC Řisuty – HC Trutnov 5:7 (3:2, 1:2,1:3)
Naše branky vstřelili: 2× Borovanský, Kos, Janeček, Hierman)

28.10. v 14:32 | Autor článku

Aktuality

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

28.01. Přátelské utkání - HC Řisuty - Česká univerzitní reprezentace 1:7.

25.01. Přátelské utkání - Řisuty se v pondělí, 28. 1., na zimním stadionu ve Slaném utkají s akademickou reprezentací ČR. Utkání začne v 19:00.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák