HC Letci Letňany VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 17:00 24.11., Ice Arena Letňany

Třetí prohra v řadě

Třetí prohra v řadě

Náš tým se po výborném vstupu do soutěže herně trápí. V dalším domácím utkání, tentokráte s HC Trutnov, jsme opět prohráli a to potřetí v řadě. Ve středečním utkání jsme „předvedli“ asi nejhorší výkon od počátku letošního ročníku. Vázla souhra, chybělo to správné nasazení, zaostávali jsme v bruslení a bohužel prohrávali jsme i většinu osobních soubojů. Hráči jako by si nevěřili a kupili jednu chybu za druhou. Obranná hra byla velmi chatrná a ani brankář v poslední době nepodává nikterak oslnivé výkony.
Poté, co jsme na začátku prohrávali 0:1, jsme dokázali vývoj skóre otočit na 3:1 v náš prospěch, abychom slibní náskok posléze ztratili. Přesto jsme v další části utkání vedli 4:3 a 5:4, nicméně po celou dobu byla viditelná aktivita na holích soupeřů, kteří ve třetí třetině dokázali nejen srovnat na 5:5, ale skóre obrátit ve svůj prospěch na 5:6. Naše následná power-play pak už byla jen labutí písní, když jsme téměř se sirénou dostali sedmý gól do prázdné branky.
TJ HC Řisuty – HC Trutnov 5:7 (3:2, 1:2,1:3)
Naše branky vstřelili: 2× Borovanský, Kos, Janeček, Hierman)

28.10. v 14:32 | Autor článku

Aktuality

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák