HC Kobra Praha VS. TJ HC Řisuty
1. KOLO // 18:00 21.8., ZS Kobra Praha

Po matném výkonu další domácí prohra

Po matném výkonu další domácí prohra

V sobotu 22.10. 2016 jsme přivítali na domácím ledě HC Jablonec a doufali jsme, že si spravíme pošramocenou náladu po domácí prohře s Kobrou. Bohužel, opak však byl pravdou. Po rozháraném a nedisciplinovaném výkonu jsme opět prohráli a právě Jablonec se nám přiblížil na jeden bod.
Zápas jsme nezvládli po taktické stránce a naší největší bolestí byl nesoustředěný výkon a především podrážděnost vůči některým rozhodnutím rozhodčích a následná zbytečná polemika, která mnohdy vyústila v naše vyloučení. Nad tím vším jako vrchol všeho nepovedeného pak byla hrubá nedisciplinovanost. Utkání jsme tak po zásluze prohráli.
TJ HC Řisuty – HC Vlci Jablonec 1 : 4 (0:1, 1:3,0:0)

24.10. v 18:20 |

Aktuality

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák