MOSTEČTÍ LVI VS. TJ HC Řisuty
4. KOLO // 17:30 22.9., ZS Most

Kobra nás nemilosrdně svrhla z čela

Sobotní domácí utkání s Kobrou Praha, které lze nazvat jakýmsi malým derby a ve kterém šlo o pořadí v tabulce na čelních místech, vyznělo bohužel celkem jednoznačně pro hostující tým.
V první třetině se hrálo zprvu velmi opatrně, postupně však přebrali iniciativu hostující, kteří se také po zásluze ujali vedení. Náš tým působil v této fázi hry zakřiknutě a nervózně.
Do druhé třetiny jsme však vstoupili podstatně lépe a výsledkem našeho tlaku na začátku této třetiny byly dva vstřelené góly a rázem jsme tak otočili vývoj utkání na svou stranu. Kobra následně zapnula na ještě vyšší obrátky a dvěma vstřelenými brankami zvrátila vývoj zápasu opět na svou stranu.
Ve třetí třetině jsme očekávali naši snahu o vyrovnání, místo toho však přišla laciná branka do naší sítě zpoza modré čáry, což nalomilo sebedůvěru našich hráčů natolik, že se už do konce zápasu nedokázali vzchopit a s výsledkem ještě něco udělat.
Hosté hráli rychlý komibnační hokej a i přes naši snahu zvítězili zaslouženě. Jelikož současně zvítězilo i Vrchlabí, odsunuli nás tyto celky na průběžné 3. místo v tabulce.
TJ HC Řisuty – Kobra Praha 3:7
Naše branky vstřelili: 2 Hegenbart, Kalla.
Příští utkání odehrajeme opět na domácím ledě, v sobotu 22. října hostíme od 17.00 hodin HC Jablonec, který je v tabulce těsně za námi.

6.08. Přípravné utkání - Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 18:00
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 19:00
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 19:00
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 17:00
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 19:00
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 18:00

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák