TJ HC Řisuty VS. HC Děčín

Po tříbodovém zisku s Klatovy jsme opět na prvním místě

Středeční zápas s Klatovy nás opět vynesl na první místo v tabulce. Je však třeba přiznat, že zápas to nebyl příliš povedený a štěstí tentokrát přálo nám.
V první třetíně se hrál hokej nahoru-dolů, ale s řadou nepřesností na hokejkách obou týmů a bez potřebného klidu a přesnější kombinace. Do kabin jsme odcházeli s jednobrankovým vedením.
Ve druhé třetině se obraz hry mnoho nezměnil, přičemž větší aktivitu měli hokejkách hosté, kteří také vyrovnali před koncem druhé třetiny a tak se po druhé periodě odcházelo za nerozhodného stavu.
Ve třetí třetině měli opět navrch naši hráči a bylo vidět, že chtějí strhnout vítězství na svou stranu. Avšak ani hosté neskládali zbraně a tak se hrálo v rychlém tempu a útoky se valily na obě strany. Větší štěstí nakonec měl náš tým, který čtyři minuty před koncem vstřelil vítěznou branku.
Štastné tři body znamelaly při současné prohře Vrchlabí v Klášterci a Kobry Praha v Trutnově náš opětovný posun na první místo.
Další dramatický zápas bude následovat v sobotu, kdy doma od 17 hodin hostíme nyní třetí Kobru Praha.

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

28.01. Přátelské utkání - HC Řisuty - Česká univerzitní reprezentace 1:7.

25.01. Přátelské utkání - Řisuty se v pondělí, 28. 1., na zimním stadionu ve Slaném utkají s akademickou reprezentací ČR. Utkání začne v 19:00.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák