HC Letci Letňany VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 17:00 24.11., Ice Arena Letňany

Po tříbodovém zisku s Klatovy jsme opět na prvním místě

Po tříbodovém zisku s Klatovy jsme opět na prvním místě

Středeční zápas s Klatovy nás opět vynesl na první místo v tabulce. Je však třeba přiznat, že zápas to nebyl příliš povedený a štěstí tentokrát přálo nám.
V první třetíně se hrál hokej nahoru-dolů, ale s řadou nepřesností na hokejkách obou týmů a bez potřebného klidu a přesnější kombinace. Do kabin jsme odcházeli s jednobrankovým vedením.
Ve druhé třetině se obraz hry mnoho nezměnil, přičemž větší aktivitu měli hokejkách hosté, kteří také vyrovnali před koncem druhé třetiny a tak se po druhé periodě odcházelo za nerozhodného stavu.
Ve třetí třetině měli opět navrch naši hráči a bylo vidět, že chtějí strhnout vítězství na svou stranu. Avšak ani hosté neskládali zbraně a tak se hrálo v rychlém tempu a útoky se valily na obě strany. Větší štěstí nakonec měl náš tým, který čtyři minuty před koncem vstřelil vítěznou branku.
Štastné tři body znamelaly při současné prohře Vrchlabí v Klášterci a Kobry Praha v Trutnově náš opětovný posun na první místo.
Další dramatický zápas bude následovat v sobotu, kdy doma od 17 hodin hostíme nyní třetí Kobru Praha.

13.10. v 17:48 |

Aktuality

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák