HC Letci Letňany VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 17:00 24.11., Ice Arena Letňany

Na Vrchlabí jsme nestačili

V dalším kole jsme zajížděli na led Vrchlabí a jednalo se o zápas prvního s druhým. Mužstvo odjíždělo až na zraněného Náprstka kompletní a s odhodláním přivézt nějaký ten bodík.
Na začátku první třetiny se hrál oparný hokej ale postupně jsme si vytvořili několik velmi dobrých šancí, které jsme bohužel nedokázali proměňovat včetně trestného střílení, které jsme dostali k dispozici za faul na ujíždějícího kapitána Kose. Poté nastal ve hře určitý zlom a domácí postupně získávali čím dál větší převahu. Svůj tlak následně korunovali dvěma poměrně lacinými brankami. Do konce třetiny se přeci jen naši vzchopili a korigovali průběh utkání na 2:1
Ve druhé třetině domácí opanovali hru a téměř k ničemu nás nepustili. Třetinu vyhráli jasně 3:0. Ve třetí třetině nastoupil do naší branky brankář Škubal, ale domácí si již své vedení hlídali a přidali ještě šestou branku.
Tento zápas se nám vůbec nepovedl, rychlé dvě branky na začátku 1. třetiny nás zmrazili a následně jsme se již nedostali do našeho obvyklého tempa. Je třeba sportovně přiznat, že Vrhlabí bylo lepším týmem a po zasluze nás vystřídalo v čele tabulky.
HC Vrchlabí – TJ HC Řisuty 6:1 (2:1, 3:0, 1:0)
Branka hostů: Brém (Záleský).

Sestava:
Ilašenko (od 41. min. Škubal)
Bílek – Kolářík, Sedláček – Babický, Kierman – Kulich, Bunda – Keller
Borovanský-Kos-Sladký
Záleský-Brém-Krpata
Slavíček-Fortelka-Havlůj
Kalla- Janeček-Hegenbart.

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák