TJ HC Řisuty VS. HC Děčín

Na Vrchlabí jsme nestačili

V dalším kole jsme zajížděli na led Vrchlabí a jednalo se o zápas prvního s druhým. Mužstvo odjíždělo až na zraněného Náprstka kompletní a s odhodláním přivézt nějaký ten bodík.
Na začátku první třetiny se hrál oparný hokej ale postupně jsme si vytvořili několik velmi dobrých šancí, které jsme bohužel nedokázali proměňovat včetně trestného střílení, které jsme dostali k dispozici za faul na ujíždějícího kapitána Kose. Poté nastal ve hře určitý zlom a domácí postupně získávali čím dál větší převahu. Svůj tlak následně korunovali dvěma poměrně lacinými brankami. Do konce třetiny se přeci jen naši vzchopili a korigovali průběh utkání na 2:1
Ve druhé třetině domácí opanovali hru a téměř k ničemu nás nepustili. Třetinu vyhráli jasně 3:0. Ve třetí třetině nastoupil do naší branky brankář Škubal, ale domácí si již své vedení hlídali a přidali ještě šestou branku.
Tento zápas se nám vůbec nepovedl, rychlé dvě branky na začátku 1. třetiny nás zmrazili a následně jsme se již nedostali do našeho obvyklého tempa. Je třeba sportovně přiznat, že Vrhlabí bylo lepším týmem a po zasluze nás vystřídalo v čele tabulky.
HC Vrchlabí – TJ HC Řisuty 6:1 (2:1, 3:0, 1:0)
Branka hostů: Brém (Záleský).

Sestava:
Ilašenko (od 41. min. Škubal)
Bílek – Kolářík, Sedláček – Babický, Kierman – Kulich, Bunda – Keller
Borovanský-Kos-Sladký
Záleský-Brém-Krpata
Slavíček-Fortelka-Havlůj
Kalla- Janeček-Hegenbart.

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

28.01. Přátelské utkání - HC Řisuty - Česká univerzitní reprezentace 1:7.

25.01. Přátelské utkání - Řisuty se v pondělí, 28. 1., na zimním stadionu ve Slaném utkají s akademickou reprezentací ČR. Utkání začne v 19:00.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák