HC Letci Letňany VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 17:00 24.11., Ice Arena Letňany

První ztráta bodů

První ztráta bodů

V pátém kole jsme na domácím ledě přivítali celek HC Děčín. Do utkání jsme vstoupili nervózně a tomu odpovídal náš herní projev a tak jsme se po většinu utkání nedostali do našeho obvyklého tempa. Vázla souhra, nepřesnost při rozehrávce a celkové nasazení bylo o poznání menší, než v předchozích utkáních.
V první třetině se hrál opatrný hokej ale nakonec jsme přeci jen šli do kabin s vedením 1:0, když vedoucí gól jsme vstřelili v poslední vteřině třetiny. Průběh druhé třetiny byl obdobný té první, nicméně opticky se zdálo, že hostující tým hraje s větším nasazením a tak nejen že vyrovnal, ale opět v poslední vteřině druhé třetiny vstřelil vyrovnávací branku. Ve třetí třetině jsme opět šli do vedení, avšak aktivní hosté minutu před koncem vyrovnali na 3:3. Hrálo se tedy první letošní prodloužení tři na tři, které však branku nepřineslo a tak došlo i na nájezdy. V těch byli úspěšnější hosté a tak našemu mužstvu připravili první letošní porázku.
TJ HC Řisuty – HC Děčín 3:4 SN (1:0, 1:2, 1:1).
Branky domácích: Borovanský (Bílek), Slavíček (Borovanský) a Janeček.

2.10. v 15:29 |

Aktuality

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák