TJ HC Řisuty VS. HC Děčín
41. KOLO // 17:00 23.2., ZS Slaný

První ztráta bodů

První ztráta bodů

V pátém kole jsme na domácím ledě přivítali celek HC Děčín. Do utkání jsme vstoupili nervózně a tomu odpovídal náš herní projev a tak jsme se po většinu utkání nedostali do našeho obvyklého tempa. Vázla souhra, nepřesnost při rozehrávce a celkové nasazení bylo o poznání menší, než v předchozích utkáních.
V první třetině se hrál opatrný hokej ale nakonec jsme přeci jen šli do kabin s vedením 1:0, když vedoucí gól jsme vstřelili v poslední vteřině třetiny. Průběh druhé třetiny byl obdobný té první, nicméně opticky se zdálo, že hostující tým hraje s větším nasazením a tak nejen že vyrovnal, ale opět v poslední vteřině druhé třetiny vstřelil vyrovnávací branku. Ve třetí třetině jsme opět šli do vedení, avšak aktivní hosté minutu před koncem vyrovnali na 3:3. Hrálo se tedy první letošní prodloužení tři na tři, které však branku nepřineslo a tak došlo i na nájezdy. V těch byli úspěšnější hosté a tak našemu mužstvu připravili první letošní porázku.
TJ HC Řisuty – HC Děčín 3:4 SN (1:0, 1:2, 1:1).
Branky domácích: Borovanský (Bílek), Slavíček (Borovanský) a Janeček.

2.10. v 15:29 |

Aktuality

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

28.01. Přátelské utkání - HC Řisuty - Česká univerzitní reprezentace 1:7.

25.01. Přátelské utkání - Řisuty se v pondělí, 28. 1., na zimním stadionu ve Slaném utkají s akademickou reprezentací ČR. Utkání začne v 19:00.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák