TJ HC Řisuty VS. HC Děčín

Vítěznou sérii nezastavil ani Sokolov

Ve čtvrtém kole jsme zajížděli na led doposud druhého Sokolova a čekali jsme, že tento zápas nám ukáže skutečnou sílu a aktuální formu našeho mužstva. Do zápasu jsme doslova vlétli a celou první třetinu jsme soupeře téměř k ničemu nepustili. Celkově jsme tuto třetinu opanovali i střelecky a tak do kabin se šlo za pro nás velice lichotivého stavu 0:4. Druhá třetina již byla vyrovnanější a po sérii vyloučení na naší straně, které zapříčinily i ztrátu koncentrace a herního stylu, jsme prostřední část hry prohráli 1:0. Ve třetí části hry jsme již hráli ze zabezpečené obrany a i přes řadu šancí na obou stranách skončila třetina bez branek.
Náš tým podal opět velice kvalitní a soustředený výkon, okořeněný pěknými brankami, podpořený velmi dobrým výkonem brankáře Ilašenka a tak jsme zaslouženě odvezli z horkého sokkolovského ledu všechny tři body.
Baník Sokoklov – TJ HC Řisuty 1:4 (0:4, 1:0, 0:0)
Branky našeho týmu: 2× Fortelka, Slavíček, Bílek.
Sestava:
Ilašenko (Škubal)
Bílek – Kolářík, Babický – Sedláček, Hierman – Kulich, Bunda – Keller
Sladký – Kos – Borovanský
Krpata – Brém – Záleský
Slavíček – Havlůj – Fortelka
Hegenbart – Kalla – Náprstek

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

28.01. Přátelské utkání - HC Řisuty - Česká univerzitní reprezentace 1:7.

25.01. Přátelské utkání - Řisuty se v pondělí, 28. 1., na zimním stadionu ve Slaném utkají s akademickou reprezentací ČR. Utkání začne v 19:00.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák