HC Letci Letňany VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 17:00 24.11., Ice Arena Letňany

Vítěznou sérii nezastavil ani Sokolov

Vítěznou sérii nezastavil ani Sokolov

Ve čtvrtém kole jsme zajížděli na led doposud druhého Sokolova a čekali jsme, že tento zápas nám ukáže skutečnou sílu a aktuální formu našeho mužstva. Do zápasu jsme doslova vlétli a celou první třetinu jsme soupeře téměř k ničemu nepustili. Celkově jsme tuto třetinu opanovali i střelecky a tak do kabin se šlo za pro nás velice lichotivého stavu 0:4. Druhá třetina již byla vyrovnanější a po sérii vyloučení na naší straně, které zapříčinily i ztrátu koncentrace a herního stylu, jsme prostřední část hry prohráli 1:0. Ve třetí části hry jsme již hráli ze zabezpečené obrany a i přes řadu šancí na obou stranách skončila třetina bez branek.
Náš tým podal opět velice kvalitní a soustředený výkon, okořeněný pěknými brankami, podpořený velmi dobrým výkonem brankáře Ilašenka a tak jsme zaslouženě odvezli z horkého sokkolovského ledu všechny tři body.
Baník Sokoklov – TJ HC Řisuty 1:4 (0:4, 1:0, 0:0)
Branky našeho týmu: 2× Fortelka, Slavíček, Bílek.
Sestava:
Ilašenko (Škubal)
Bílek – Kolářík, Babický – Sedláček, Hierman – Kulich, Bunda – Keller
Sladký – Kos – Borovanský
Krpata – Brém – Záleský
Slavíček – Havlůj – Fortelka
Hegenbart – Kalla – Náprstek

29.09. v 18:17 |

Aktuality

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák