MOSTEČTÍ LVI VS. TJ HC Řisuty
4. KOLO // 17:30 22.9., ZS Most

Do třetice vítězně

Po dvou zápasech na venkovních kluzištích jsme ve třetím kole přivítali na domácím kolbišti hokejisty Klášterce a zápas to byl pro naše barvy ve všech směrech pozitivní. Soupeři jsme nastříleli celkem jedenáct branek a tak se domácí premiéra nadmíru vydařila.
V první třetině jsme se již v první minutě ujali vedení a hráči se tak uklidnili a po zbytek třetiny předváděli rychlý kombinační hokej. Do kabin se šlo za stavu 3:1. Ve druhé třetině jsme ještě vystupňovali tempo a hra byla plná pěkných hokejových akcí. Pokračovali jsme v ostrostřelbě a tak na ukazateli skóre svítilo při odchodu do kabin krásných 7:2 pro naše borce. Do třetí třetiny vstupovali oba týmy s vědomím, že utkání je více méně rozhodnuto a tak se hrál útočný hokej, který přinesl opět řadu branek, a tak ukazatel skóre se v 60sáté minutě zastavil na konečných 11:2.
Po třech kolech tak zůstáváme bez ztráty bodu, což patrně nikdo z nás nečekal. V dalších kole zajíždíme na led Sokolova, který důkladně prověří naši formu.
HC Řisuty -HC Klášterec nad Ohří 11:2
branky domácích: 2× Sladký, 2× Krpata, 2× Kalla, Kos, Janeček, Kolařík, Slavíček a Náprstek.
Sestava: Bílek-Kolařík, Babický-Sedláček, Hierman-Kulich, Bunda-Keller
Sladký- Kos – Borovanský
Krpata- Havlůj – Záleský
Slavíček – Janeček – Vyskočil
Hegenbart – Náprstek – Kalla.

6.08. Přípravné utkání - Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 18:00
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 19:00
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 19:00
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 17:00
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 19:00
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 18:00

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák