TJ HC Řisuty VS. HC Děčín

Do třetice vítězně

Po dvou zápasech na venkovních kluzištích jsme ve třetím kole přivítali na domácím kolbišti hokejisty Klášterce a zápas to byl pro naše barvy ve všech směrech pozitivní. Soupeři jsme nastříleli celkem jedenáct branek a tak se domácí premiéra nadmíru vydařila.
V první třetině jsme se již v první minutě ujali vedení a hráči se tak uklidnili a po zbytek třetiny předváděli rychlý kombinační hokej. Do kabin se šlo za stavu 3:1. Ve druhé třetině jsme ještě vystupňovali tempo a hra byla plná pěkných hokejových akcí. Pokračovali jsme v ostrostřelbě a tak na ukazateli skóre svítilo při odchodu do kabin krásných 7:2 pro naše borce. Do třetí třetiny vstupovali oba týmy s vědomím, že utkání je více méně rozhodnuto a tak se hrál útočný hokej, který přinesl opět řadu branek, a tak ukazatel skóre se v 60sáté minutě zastavil na konečných 11:2.
Po třech kolech tak zůstáváme bez ztráty bodu, což patrně nikdo z nás nečekal. V dalších kole zajíždíme na led Sokolova, který důkladně prověří naši formu.
HC Řisuty -HC Klášterec nad Ohří 11:2
branky domácích: 2× Sladký, 2× Krpata, 2× Kalla, Kos, Janeček, Kolařík, Slavíček a Náprstek.
Sestava: Bílek-Kolařík, Babický-Sedláček, Hierman-Kulich, Bunda-Keller
Sladký- Kos – Borovanský
Krpata- Havlůj – Záleský
Slavíček – Janeček – Vyskočil
Hegenbart – Náprstek – Kalla.

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

28.01. Přátelské utkání - HC Řisuty - Česká univerzitní reprezentace 1:7.

25.01. Přátelské utkání - Řisuty se v pondělí, 28. 1., na zimním stadionu ve Slaném utkají s akademickou reprezentací ČR. Utkání začne v 19:00.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák