HC Letci Letňany VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 17:00 24.11., Ice Arena Letňany

Vezeme 3 body i z Bíliny

Vezeme 3 body i z Bíliny

Ve druhém kole náš tým zajížděl opět na venkovní kluziště, tentokráte do Bíliny, se kterou jsme v letošní přípravě obě utkání prohráli. Potřetí to ale již vyšlo a v mistrovském utkání jsme již zvítězili poměrem 6:4. Odvážime si tak cenné tři body a v prvních dvou mistrovských utkáních, hraných venku, jsme tak dokázali zvítězit a připsat si do tabulky 6 bodů.
Zápas se ale nevyvjíjel vůbec lehce a i vinou téměř neregulérních podmínek, zaviněných neustálým hustým mlhovým oparem na ledové ploše a velmi sníženou viditelností, padlo celkem 10 branek.
První třetina byla po herní stránce celkem vyrovnaná, ve druhé třetině jsme opanovali hru a naši převahu jsme zúročili třemi brankami. Ve třetí třetině jsme již bránili vypracovaný náskok a hráli ze zabezpečené obrany. Celkově proto možno konstatovat, že jsme po soustředěném a kolektivním výkonu zasloužené zvítězili a odvezli si 3 body.
HC Draci Bílina – HC Řisuty 4:6 ( 3:2,0:3,1:1)
Branky: Kos (Borovanský, Sladký), Borovanský (Sladký, Kolařík), Kos ( Sladký, Sedláček), Slavíček, Janeček (Kolařík, Slavíček), Janeček ( Sedláček).

18.09. v 15:02 | Autor článku

Aktuality

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák