TJ HC Řisuty VS. HC Děčín
41. KOLO // 17:00 23.2., ZS Slaný

Vezeme 3 body i z Bíliny

Vezeme 3 body i z Bíliny

Ve druhém kole náš tým zajížděl opět na venkovní kluziště, tentokráte do Bíliny, se kterou jsme v letošní přípravě obě utkání prohráli. Potřetí to ale již vyšlo a v mistrovském utkání jsme již zvítězili poměrem 6:4. Odvážime si tak cenné tři body a v prvních dvou mistrovských utkáních, hraných venku, jsme tak dokázali zvítězit a připsat si do tabulky 6 bodů.
Zápas se ale nevyvjíjel vůbec lehce a i vinou téměř neregulérních podmínek, zaviněných neustálým hustým mlhovým oparem na ledové ploše a velmi sníženou viditelností, padlo celkem 10 branek.
První třetina byla po herní stránce celkem vyrovnaná, ve druhé třetině jsme opanovali hru a naši převahu jsme zúročili třemi brankami. Ve třetí třetině jsme již bránili vypracovaný náskok a hráli ze zabezpečené obrany. Celkově proto možno konstatovat, že jsme po soustředěném a kolektivním výkonu zasloužené zvítězili a odvezli si 3 body.
HC Draci Bílina – HC Řisuty 4:6 ( 3:2,0:3,1:1)
Branky: Kos (Borovanský, Sladký), Borovanský (Sladký, Kolařík), Kos ( Sladký, Sedláček), Slavíček, Janeček (Kolařík, Slavíček), Janeček ( Sedláček).

18.09. v 15:02 | Autor článku

Aktuality

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

28.01. Přátelské utkání - HC Řisuty - Česká univerzitní reprezentace 1:7.

25.01. Přátelské utkání - Řisuty se v pondělí, 28. 1., na zimním stadionu ve Slaném utkají s akademickou reprezentací ČR. Utkání začne v 19:00.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák