HC Letci Letňany VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 17:00 24.11., Ice Arena Letňany

Procházkova premiéra na postu hlavního kouče vyšla

Procházkova premiéra na postu hlavního kouče vyšla

Start do letošního ročníku 2. ligy se našemu týmu vydařil. Po sympatickém kolektivním a obětavém výkonu pod premiérovou taktovkou kouče Martina Procházky v roli hlavního trenéra jsme přivezli domů vítězství a první 3 body do tabulky.
I když se jednalo o úvodní zápas sezóny, tak utkání mělo velmi svižné tempo. V první třetině trvalo klasické vzájemné „oťukávání“ jen velmi malou chvilku a vzápětí oba týmy vlétly do hry ve vysokém tempu. Po očekáváném prvotním náporu domácích se postupně hra vyrovnala a naši hráči se ujali vedení po pěkné akci prvního útoku, zakončené brankou Sladkého. Ve stejné třetině se domácím ještě podařilo srovnat stav na 1:1.
Ve druhé třetině měli naši hráči herně mírné navrch, což korunovali pohotovou vedoucí brankou Krpaty po vyhraném buly. Naši hráči se prezentovali útočnou hrou, která vycházela ze zabezpečené obrany.
Ve třetí třetině se střídal útok za útokem na obě branky, přičemž pohříchu naši hráči nedokázali proměnit několik vyložených příležitostí. Na stavu skóre se nic nezměnilo ani po krátké power-play domácích, která byla spíše symbolická.
A tak první soutěžní vítězství v letošní sezóně neslavili pouze hráči a vedení, ale zároveň i nový trenér, pro něhož to byla premiéra na trenérské pozici vůbec. Blahopřejeme!

HC Trutnov – HC Řisuty 1:2 (1:1,0:1,0:0)
Branky hostů: Sladký (Borovanský), Krpata (Borovanský, Kos)
Naše sestava:
Ilašenko (Škubal)
Kolařík, Bílek, Babický, Sedkláček, Hierman, Kulich, Keller
Sladký, Kos, Borovanský
Záleský, Janeček, Krpata
Slavíček, Fortelka, Vyskočil
Kalla, Náprstek.

15.09. v 11:49 | Autor článku

Aktuality

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák