TJ HC Řisuty VS. HC Děčín
41. KOLO // 17:00 23.2., ZS Slaný

Procházkova premiéra na postu hlavního kouče vyšla

Procházkova premiéra na postu hlavního kouče vyšla

Start do letošního ročníku 2. ligy se našemu týmu vydařil. Po sympatickém kolektivním a obětavém výkonu pod premiérovou taktovkou kouče Martina Procházky v roli hlavního trenéra jsme přivezli domů vítězství a první 3 body do tabulky.
I když se jednalo o úvodní zápas sezóny, tak utkání mělo velmi svižné tempo. V první třetině trvalo klasické vzájemné „oťukávání“ jen velmi malou chvilku a vzápětí oba týmy vlétly do hry ve vysokém tempu. Po očekáváném prvotním náporu domácích se postupně hra vyrovnala a naši hráči se ujali vedení po pěkné akci prvního útoku, zakončené brankou Sladkého. Ve stejné třetině se domácím ještě podařilo srovnat stav na 1:1.
Ve druhé třetině měli naši hráči herně mírné navrch, což korunovali pohotovou vedoucí brankou Krpaty po vyhraném buly. Naši hráči se prezentovali útočnou hrou, která vycházela ze zabezpečené obrany.
Ve třetí třetině se střídal útok za útokem na obě branky, přičemž pohříchu naši hráči nedokázali proměnit několik vyložených příležitostí. Na stavu skóre se nic nezměnilo ani po krátké power-play domácích, která byla spíše symbolická.
A tak první soutěžní vítězství v letošní sezóně neslavili pouze hráči a vedení, ale zároveň i nový trenér, pro něhož to byla premiéra na trenérské pozici vůbec. Blahopřejeme!

HC Trutnov – HC Řisuty 1:2 (1:1,0:1,0:0)
Branky hostů: Sladký (Borovanský), Krpata (Borovanský, Kos)
Naše sestava:
Ilašenko (Škubal)
Kolařík, Bílek, Babický, Sedkláček, Hierman, Kulich, Keller
Sladký, Kos, Borovanský
Záleský, Janeček, Krpata
Slavíček, Fortelka, Vyskočil
Kalla, Náprstek.

15.09. v 11:49 | Autor článku

Aktuality

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

28.01. Přátelské utkání - HC Řisuty - Česká univerzitní reprezentace 1:7.

25.01. Přátelské utkání - Řisuty se v pondělí, 28. 1., na zimním stadionu ve Slaném utkají s akademickou reprezentací ČR. Utkání začne v 19:00.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák