HC Letci Letňany VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 17:00 24.11., Ice Arena Letňany

Bílina - Řisuty 3:2

Bílina - Řisuty  3:2

I v odvedném přípravném utkání s Bílinou naši hokejisté prohráli poměrem 3:2 (1:0, 0:1, 2:1), když naše branky vstřelili Vyskočil (Fortelka) a Kolářík ( Kos).
V celkem vyrovnaném utkání jsme nasadili do hry čtyři kompletní pětky, jejichž složení se již přibližuje výchozí sestavě pro mistrovská utkání. Utkání mělo solidní tempo a naší doslova „nemocí“ bylo opět nepromněňování brankových příležitostí.
Další utkání už bude mistrovské, první dva zápasy odehrajeme podle nalosování na hřišti soupeřů. Nejprve zajíždíme ve středu 14. září do Trutnova a následně pak v sobotu, 17.9. opět do Bíliny, kde již tentokráte budeme bojovat o body do tabulky.
První domácí utkání pak odehrajeme v sobotu, 24. září, kdy na našem ledě přivítáme mužstvo Klášterce.
Příjďte nás povzbudit!

7.09. v 17:17 |

Aktuality

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák