HC Kobra Praha VS. TJ HC Řisuty
1. KOLO // 18:00 21.8., ZS Kobra Praha

HC Řisuty - HC Klášterec 4:6

HC Řisuty - HC Klášterec  4:6

Další přípravné utkání jsme prohráli 4:6 (1:2, 1:2, 2:2). Po úvodní slibné třetině, kdy jsme si vypracovali řadu slibných šancí, avšak opět jsme trpěli naším tradičním neduhem – jejich neproměňováním,jsme postupně upadali opět do kombinační nepřesnosti. a herní nepohody.Ve druhé třetině měli výraznou, jpředevším kombináční převahu hosté a postupně vedli až 2:5. Ve třetí třetině se nám ve zbytečně nervozním utkání podařilo skóre zápasu upravit na konečných 4:6.

24.08. v 18:06 |

Aktuality

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák