TJ HC Řisuty VS. HC Děčín
41. KOLO // 17:00 23.2., ZS Slaný

HC Řisuty - HC Draci Bílina 1:3

HC Řisuty - HC Draci Bílina   1:3

Další přípravné utkání, tentokrát na domácím ledě s Bílinou, probíhalo více méně po celých 60 minut v režii hostů, pro které to byl první přípravný zápas a jejich chuť do hry byla znát. Naopak, naši hráči se nedostali do herní pohody a předvedli zatím nejhorší herní projev v celé přípravě. Chyběla jiskra, lehkost a herní pohoda. Navíc, řada hráčů před utkáním hlásila různá poranění, nejčasěji natažená třísla. Sestava tak byla opět velmi kombinovaná.
Hosté působili hokejovějším dojmem, velmi dobře bruslili a v podstatě naše hokejisty k ničemu vážnějšímu nepustili. Naši branku vstřelil Borovanský.
Další dvě přípravná utkání, tentokráte s Kláštercem, budou následovat v rychlém sledu v následujícím týdnu ( 23.8 doma do 19.hod a hned ve čtvrtek 25. 8. v Klášterci). Dochází tak ke změně oproti původnímu rozpisu, a to na žádost Klášterce.

20.08. v 12:54 |

Aktuality

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

28.01. Přátelské utkání - HC Řisuty - Česká univerzitní reprezentace 1:7.

25.01. Přátelské utkání - Řisuty se v pondělí, 28. 1., na zimním stadionu ve Slaném utkají s akademickou reprezentací ČR. Utkání začne v 19:00.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák