HC Letci Letňany VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 17:00 24.11., Ice Arena Letňany

HC Řisuty - HC Draci Bílina 1:3

HC Řisuty - HC Draci Bílina   1:3

Další přípravné utkání, tentokrát na domácím ledě s Bílinou, probíhalo více méně po celých 60 minut v režii hostů, pro které to byl první přípravný zápas a jejich chuť do hry byla znát. Naopak, naši hráči se nedostali do herní pohody a předvedli zatím nejhorší herní projev v celé přípravě. Chyběla jiskra, lehkost a herní pohoda. Navíc, řada hráčů před utkáním hlásila různá poranění, nejčasěji natažená třísla. Sestava tak byla opět velmi kombinovaná.
Hosté působili hokejovějším dojmem, velmi dobře bruslili a v podstatě naše hokejisty k ničemu vážnějšímu nepustili. Naši branku vstřelil Borovanský.
Další dvě přípravná utkání, tentokráte s Kláštercem, budou následovat v rychlém sledu v následujícím týdnu ( 23.8 doma do 19.hod a hned ve čtvrtek 25. 8. v Klášterci). Dochází tak ke změně oproti původnímu rozpisu, a to na žádost Klášterce.

20.08. v 12:54 |

Aktuality

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák