HC Kobra Praha VS. TJ HC Řisuty
1. KOLO // 18:00 21.8., ZS Kobra Praha

HC Děčín - HC Řisuty 5:3

HC Děčín - HC Řisuty  5:3

Ve včerejším odvetném přípravném utkání prohráli naši hokejisté v Děčíně poměrem 5:3(2:0,1:1, 2:2). K utkání jsme odjížděli se značné kombinovanou sestavou vzhledem k nenadálým zdravotním problémům řady hráčů. Cílem však bylo opět vyzkoušet nové adepty na řisutský dres. Zápas se tak vyznačoval patrně kompletní sestavou domácích (ve svých řadách měli všechny své opory) a na druhé straně naším týmem, který naopak měl v sestavě drtivou většinu nováčků.
V první třetině jako bychom se zalekli „nabitého“ týmu domácích a po poměrně bázlivém počátečním výkonu jsme při odchodu do kabin prohrávali 2:0. To se však změnilo ve druhé třetině, kterou jsme odehráli v daleko svižnějším tempu a celkově jsme v této periodě byli aktivnějším týmem. Oba týmy vstřelili po jedné brance a tak se odcházelo po druhé třetině do kabin za stavu 3:1 pro domácí. Ve třetí třetině jsme z počátku pokračovali v aktivní hře, která byla korunována snížením na 3:2. Ve snaze po vyrovnání jsme však více otevřeli obrannou hru a za to jsme byli potrestáni dvěma poměrně rychle po sobě jdoucími brankami do naší sítě. V závěru se nám ještě podařilo celkový výsledek korigovat třetí brankou.
Celkově náš výkon trpěl řadou nepřesností, které pramenily z nedostatečné sehranosti a zkoušením různých variant složení jednotlivých pětek. Nicméně výkon ve druhé a částečně i třetí třetině byl příslibem, že jsme schopni předvádět dobré výkony nehledě na skutečnost, že další přípravná utkání jsou před námi.
Branky vstřelili: Doležal, Babický a Slavíček.

Sestava:
Chabr (Škubal)
Babický, Krejčík – Záleský, Kos, Slavíček
Kulich, Hierman – Sekerka, Fortelka, Vyskočil
Pokorný, Keller – Choc, Doležal, Janeček.

17.08. v 13:14 |

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák