HC Letci Letňany VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 17:00 24.11., Ice Arena Letňany

HC Děčín - HC Řisuty 5:3

HC Děčín - HC Řisuty  5:3

Ve včerejším odvetném přípravném utkání prohráli naši hokejisté v Děčíně poměrem 5:3(2:0,1:1, 2:2). K utkání jsme odjížděli se značné kombinovanou sestavou vzhledem k nenadálým zdravotním problémům řady hráčů. Cílem však bylo opět vyzkoušet nové adepty na řisutský dres. Zápas se tak vyznačoval patrně kompletní sestavou domácích (ve svých řadách měli všechny své opory) a na druhé straně naším týmem, který naopak měl v sestavě drtivou většinu nováčků.
V první třetině jako bychom se zalekli „nabitého“ týmu domácích a po poměrně bázlivém počátečním výkonu jsme při odchodu do kabin prohrávali 2:0. To se však změnilo ve druhé třetině, kterou jsme odehráli v daleko svižnějším tempu a celkově jsme v této periodě byli aktivnějším týmem. Oba týmy vstřelili po jedné brance a tak se odcházelo po druhé třetině do kabin za stavu 3:1 pro domácí. Ve třetí třetině jsme z počátku pokračovali v aktivní hře, která byla korunována snížením na 3:2. Ve snaze po vyrovnání jsme však více otevřeli obrannou hru a za to jsme byli potrestáni dvěma poměrně rychle po sobě jdoucími brankami do naší sítě. V závěru se nám ještě podařilo celkový výsledek korigovat třetí brankou.
Celkově náš výkon trpěl řadou nepřesností, které pramenily z nedostatečné sehranosti a zkoušením různých variant složení jednotlivých pětek. Nicméně výkon ve druhé a částečně i třetí třetině byl příslibem, že jsme schopni předvádět dobré výkony nehledě na skutečnost, že další přípravná utkání jsou před námi.
Branky vstřelili: Doležal, Babický a Slavíček.

Sestava:
Chabr (Škubal)
Babický, Krejčík – Záleský, Kos, Slavíček
Kulich, Hierman – Sekerka, Fortelka, Vyskočil
Pokorný, Keller – Choc, Doležal, Janeček.

17.08. v 13:14 |

Aktuality

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák