HC Letci Letňany VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 17:00 24.11., Ice Arena Letňany

Hrací systém letošního ročníku 2. ligy

Hrací systém letošního ročníku 2. ligy

Stručný úvod

Pro druhou hokejovou ligu je bohužel příznačné, že každým rokem se mění její herní systém a tak přinášíme informaci, jaká bude forma soutěže v tomto roce. Pro letošní sezónu 2. ligy jsou družstva rozdělena do 3 skupin. Ve Skupině Západ (naše mužstvo) a Střed je po 10-ti týmech. V naší skupině jsou to tato družstva: Klatovy, Bílina, Klášterec nad Ohří, Sokolov, Děčín, Kobra Praha, Trutnov, Vrchlabí, Jablonec nad Nisou a Řisuty.
V 1. části soutěže se družstva utkají ve skupinách čtyřkolově každý s každým. Ve 2. části pak mužstva, umístěná po 1. části ve skupinách Západ a Střed na 1.-8. místě sehrají celkem 3 kola (osmifinále, čtvrtfinále a semifinále) play-off s tím, že osmifinále se hraje na 4 vítězná utkání, čtvrtfinále a semifinále na 3 vítězná utkání. Pro sestavení dvojic v osmifinále platí, že nejlépe umístěné družstvo skupiny Západ po základní části hraje s nejhůře umístěným mužstvem ve skupině Střed a obráceně, dále pak druhé nejlepší družstvo Západu s druhým nejhorším družstvem ve skupině Střed atd.
Pro sestavování dvojic ve čtvrtfinále a semifinále platí, že nejlépe umístěné družstvo po 1. části soutěže hraje s družstvem, umístěným po 1. části nejhůře, druhé nejlepší s druhým nejhorším atd.
Družstva, umístěná po 1. části ve skupině Západ a Střed na 10. místě se utkají dvoukolově každý s každým s tím, že výsledky utkání z předchozích částí soutěže se nezapočítávají. Družstvo, které se umístí po této části soutěže na posledním místě, sestupuje do krajské soutěže.
Vítězná družstva ze semifinále (skupiny Západ a Střed) a vítěz moravské skupiny se utkají dvoukolově každý s každým. Vítěz získává právo účasti v první lize.

10.08. v 20:33 | Autor článku

Aktuality

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák