HC Stadion Cheb VS. TJ HC Řisuty
34. KOLO // 18:00 26.1., ZS Cheb

Ve vyrovnaném duelu v Krkonoších se nakonec štěstí k Buldokům nepřiklonilo! - aktualizováno

Ve vyrovnaném duelu v Krkonoších se nakonec štěstí k Buldokům nepřiklonilo! - aktualizováno

07.10.2015, středa, 18:00, ZS Vrchlabí (7.kolo)

HC Stadion Vrchlabí – TJ HC Řisuty 4:2 (0:0, 1:1, 3:1)

Branky a nahrávky: 22. Mrňa (Šimoníček, Bláha), 46. Mrňa (Bláha), 53. Šťastný (Lenoch, Matějka), 54. Bláha (Mrňa) – 21. Sladký (Náprstek, Kos), 49. Kalla (Veselý, Bunda).

Vyloučení: 4:6 (10:14), navíc Fortelka (ŘIS) 10 min. + DKU – OS (NESP)
Využití: 1:1
V oslabení: 0:0
Počet diváků: 649
Počet střel: 41:30

Sestava HC Řisuty:
Ilašenko (Škubal) – Kužel, Dostál, Bílek, Muláček, Slavíček, Bunda – Sladký, Kos ©, Náprstek – Záleský „A“, Brém, Arnošt – Kalla, Veselý, Fortelka
Trenér: Novotný Jan

Sestava HC Stadion Vrchlabí:
Jelínek (Abrahám) – Beneš, Lenoch, Klement, Jebavý, Kadavý, deCarvalho, Chleborád – Šťastný, Filip ©, Matějka – Bláha „A“, Šimoníček, Mrňa – Jirků „A“, Urban, Maďar – Oppelt, Blažej, Srnský – Krsek
Trenér: Holeček Jan

Hokejisté Řisut odcestovali do Vrchlabí bez sedmi stabilních hráčů, přesto dokázali favorizované domácí vystrašit. Ti o své výhře 4:2 rozhodli dvěma góly ze závěrečných šesti minut.

Trenéra hostů Jana Novotného porážka moc mrzela, poněvadž nebyli podle jeho názoru horším týmem. Naopak, třeba v prvním dějství si vypracovali jasně víc šancí než soupeř. „Bohužel nakonec rozhodlo jejich proměňování. Domácí ale byli v koncovce důraznější," uznal a zlobil se na útočníka Náprstka.

Ač je to pořád mladý hráč, tak zkušeností s druhou ligou má víc než dost. Neměl by tudíž zbytečně faulovat v útočném pásmu tak, jako to učinil za stavu 2:2. Vrchlabí přesilovku využilo a nastoupilo cestu za třemi body. Uplynula minuta a přidalo pojišťující čtvrtou branku.

„Žádnou ostudu jsme však neudělali. Mrzí mě to, bod jsme si určitě zasloužili. Své sehrála i menší zkušenost našich hráčů. Chvílemi se nechali strhnout hrou na úkor disciplíny," podotkl Novotný s tím, že nejstaršímu Kosovi bylo osmadvacet let a jeho spoluhráčům okolo dvaceti.

Včetně juniora Bundy, jehož uvolnilo Kladno. Jinak Šilhavý a Čurda nastoupili za áčko Rytířů.

Z útočníků scházeli ještě Butor a Krpata. Kouč se musel obejít i bez čtyř obránců Babického, Kašáka, Sedláčka a Raclavského. Šestým bekem tak byl útočník Slavíček. „Mimochodem hrál velmi dobře a zaslouží uznání," řekl Novotný.

Zdroj: http://kladensky.denik.cz/…0151009.html

Odkaz na podrobnou tabulku II.ligy: http://www.hokej.cz/2-liga/table

8.10. v 00:09 | Dominik Just

Aktuality

5.01. Nové posily - Formou hostování bude v Řisutech do konce sezóny působit produktivní útočníci Zdeněk Petráš a Ondřej Sýkora. Oba přichází z HC Děčín. Vítejte a hodně štěstí!

20.10. Nový kapitán - Novým kapitánem HC Řisuty se stal útočník Petr Patyk. Jeho asistenty budou Michail Potěchin a Roman Formánek.

16.09. Generálka - Generálka v Děčíně se Buldokům nevydařila
HC Děčín - HC Řisuty 4:1 (0:1, 2:0, 2:0)
2. Rendla (Zich)

Archiv novinek »

Partneři

Generální partner
Generali Česká Pojišťovna
Hlavní partner
ČEZ, a. s.
Partneři
SYNER ABAS Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák